Petr Bílek

Zemský ředitel

Petr Bílek

Zemský ředitel
Od malička hodně sportuji. 12 let jsem jezdil závodně na kole v nejlepším Českým týmu. Už v jednom rozhovoru jsem napsal, sport a finance mají hodně společného. Houževnatost, chuť po vítězství, pracovitost a disciplína. I tak bych mohl charakterizovat naše ředitelství #BILKOVCI. Já osobně jsem ve firmě SMS finance, a.s. již 11.rokem. Několikrát jsem vyhrál celofiremní soutěž finanční poradce roku a poté jsem se dal na manažerskou dráhu, která mě také moc baví. Svou práci i sport miluiji!

Jakub Pavlovič

Oblastní manažer

Jakub Pavlovič

Oblastní manažer
V oboru financí působím již pátým rokem, z toho čtvrtým na manažerské pozici. Prakticky hned po studiu jsem začal pracovat ve společnosti, který se zabývala klasickým finančním poradenstvím. Nicméně zhruba po dvou letech jsem se rozhodnul vyměnit barvy za společnost SMS finance, a to především díky komplexnější práci s klienty a nástrojům, které k diagnostice osobních financí klienta potřebuji. Vzhledem k tomu, že má aktivita je převážně manažerská, ve svém týmu kladu důraz na vzájemnou spolupráci, vzdělávání a stabilitu našich poradců. Díky tohoto se mohu pyšnit vysokým meziročním nárustem produkce celé skupiny prakticky každým rokem. Ve svém volnu se nejraději aktivně věnuji hokeji, rodině a sledováním bojových sportů.

Dan Piwowarski

Oblastní manažer

Dan Piwowarski

Oblastní manažer
V oboru finančního poradenství se pohybuji 5 let z toho 4 roky na manažerské pozici v akciové společnosti SMS finance, kterou jsem si vybral kvůli skvělému zázemí a vedení. Jsem součástí pobočky BÍLKOVCŮ ve Frýdku-Místku a také vedu pobočku v Zábřehu na Moravě. Troufám si říct, že práce v tomto oboru je mým koníčkem. Svou práci si plánuji tak, abych mohl efektivně veškerý volný čas trávit na cestách se svou ženou a přáteli, jelikož si tímto plním své sny.

Vladimír Velička

Oblastní manažer

Vladimír Velička

Oblastní manažer
Už při škole jsem se začal věnovat financím, obchodoval jsem na forexu a zajímal se o dění na světových burzách. Chvíli jsem také zavítal do společnosti LR Health & Beauty, Wor(l)d a OVB Allfinanz, a.s. Právě v této firmě, ač velmi krátce (necelý půlrok), začala moje kariéra v oblasti finančního poradenství. V roce 2013 jsem získal certifikaci ČNB - od té doby tedy oficiálně pracuji ve financích, nyní už jako senior manažer a vedoucí obchodní skupiny. V našem týmu #bilkovci mám roli specialisty na neživotní pojištění, konkrétně na pojištění vozidel. Mimopracovně hodně sportuju. Závodně jezdím na motorce - motokros a chodím po horách - extrémní turistika. Ve volných chvílích také hraju fotbal a jezdím na snowboardu.

Martin Baldrian

Senior manažer

Martin Baldrian

Senior manažer
Mé jméno je Martin Baldrian, financím se věnuji od roku 2015, avšak na fulltime pracuji od roku 2017. Toto řemeslo neberu jako práci, ale jako poslání předat finanční gramotnost lidem. Působím v Hodonínské kanceláři jako manažer, kde se starám o svůj tým. A něco v krátkosti o mých zálibách. Pravidelně chodím cvičit, jak se říká ve zdravém těle zdravý duch. Take rád čtu filizofii, myšlení a chování člověka samotného. A v neposlední řadě miluji motorsport, sportovní vozidla a motorky. Miluji rychlou jízdu. Moje moto: To kým jsme, je výsledkem toho, jak myslíme. Tady a teď.

Daniel Klímek

Manažer

Kristýna Bílková

Hypoteční specialista

Kristýna Bílková

Hypoteční specialista
Věřím ve "fair play" a přesně takto přistupuji ke své práci - poctivě, naplno a s pochopením. Neřeším obchodní případy, stávám se součástí životních příběhů svých klientů a to mě neskutečně baví. Dva roky po sobě jsem vyhrála úvěrového specialistu roku a v minulém roce jsem se stala nejúspěšnějším poradcem. V týmu #bilkovci mám hlavní roli hypotečního specialisty. Když za sebou zavřu dveře kanceláře, nejčastěji mířím za sportem nebo na hory, miluji aktivní pohyb a pořádnou dávku endorfinů.

Marcel Krupik

Senior manažer

Marcel Krupik

Senior manažer
K financím jsem se dostal v prosinci roku 2014. Tehdy jsem to bral jako práci na přechodné období a vůbec by mě nenapadlo, že to bude na celý život. Vždyť taky jakou měl tento obor pověst. Možná to také byla na startu mé kariéry výzva, které mě hnala dopředu. Jeden neúspěch střídal druhý, ale vždy jsem se postavil silnější a s novou zkušeností. Uvědomoval jsem si už tehdy tu obrovskou odpovědnost, kterou mám vůči svým klientů. Mám přeci v rukách zabezpečení jejich rodin, jejich majetku, pomáhám k plnění snů nejen o vlastním bydlení ale také důstojně se připravit na stáří, stát se nezávislým. Z mých klientů se postupem času začali stávat dobří známí a kamarádi. Čas v práci se stal zábavou. V roce 2018 jsem se rozhodl začít své zkušenosti předávat dál. Proto jsem se vydal manažerskou cestou a začal pracovat na rozšiřování svého týmů. Jsem rád, že tu skvělou příležitost pracovat se světe financí můžu dnes dát i někomu dalšímu. Volný čas nejraději trávím se svou nádhernou dcerkou a ženou, která je po dlouhá léta mou oporou a kolegyní.

Nikola Ambros

Finanční poradce

Nikola Ambros

Finanční poradce
Jmenuji se Nikola Ambros a je mi ctí pracovat v týmu skvělých finančních poradců ve velmi úspěšném ředitelství #BILKOVCI. Řídím se pravidlem „Dělej, co tě baví.“ a nebo „Dělat věci správně se vyplácí.“, což v konečném důsledku vede ke spokojenosti mých klientů, a tím pádem i k mému naplnění a radosti. Každý klient má jiné potřeby, cíle a požadavky, a proto ke každému přistupuji individuálně a s maximální péči a profesionalitou. Mým hlavním zaměřením jsou hypotéky a jiné úvěry, investice a široký rozsah pojištění. Mimo práci se věnuji svým dětem a partnerovi, miluji fitness a celkově sport jako takový.

Silvie Lupačová

Finanční poradce

Silvie Lupačová

Finanční poradce
Jmenuji se Silvie Lupačová. Do světa financí jsem se dostala v podstatě náhodou. Před tím jsem pracovala se staršími lidmi a pomáhala jim v běžném každodenním životě. Po nějakém čase jsem se přesunula na pole financí. Baví mě pomáhat mým klientům v nelehkých životních situacích. Ve svém volnu se nejraději věnuji rodině a také sportu.

Radka Staňková

Finanční poradce

Radka Staňková

Finanční poradce
Pracuji jako finanční poradce již od roku 2002, začínala jsem u Stavební spořitelny České spořitelny. V SMS finance jsem od roku 2010, tuto makléřskou společnost jsem si vybrala z důvodu nabídky širokého produktového portfolia, které můžu nabídnout klientům. Za 18 let praxe mám hodně zkušeností a vybudovanou klientelu. Ráda pracuji s klienty a mnoho z nich jsou již i mí přátele. V centru Zlína mám vlastní kancelář.

Nikolas Siažík

Finanční poradce

Nikolas Siažík

Finanční poradce
Od malička mě bavila hra čísel. Rozhodl jsem o tento talent podělit i ostatními lidmi. To mě přivedlo do světa financí, kde mohu svůj talent na plno uplatnit. Mám velmi kladný vztah k nemovitostem, jako k vysněnému bydlení nebo investiční příležitosti. Rád poskytnu radu každému kdo o ni požádá. Z mých klientů se časem stávají dobří známí nebo obchodní partneři. Ve volných chvílích si rád rozšiřuji obzory ve všech oblastech, trávím čas na Moravě ve vinicích, zajdu si na golf, rad projedu sportovní auto nebo motorku, rozšiřuji sbírku umění či rumů.

Kristýna Barochová

Finanční poradce

Kristýna Barochová

Finanční poradce
Jmenuji se Kristýna Barochová, k financím jsem se dostala v roce 2015 při dokončování školy u nichž jsem zůstala naplno do dnes. Když jsem se sama sebe před nedávnem zeptala, co jiného bych v životě chtěla dělat, nedokázala jsem si odpovědět. Práci, kterou dělám, dělám s radostí, nejvíc mě těší, když je klient spokojený. Ve firmě SMS finance se zabývám komplexním poradenstvím a jsem na pozici senior poradce, kdy nejvíce času trávím s klienty v terénu. Jsem cílevědomá, soutěživá a mám ráda výzvy. V našem ředitelství #bilkovci jsem již čtvrtým rokem jdoucím po sobě obhájila místo na stupnicích vítězství. Ve svém osobním čase ráda sportuji a chodím po horách, kdy jsem se v roce 2018 zúčastnila beskydské sedmičky a skočila na prvním místě.

Denisa Krupiková

Manažerka
K financím mě před několika lety přivedl můj manžel. Dá se říct, že dneska máme takový svůj „rodinný podnik“. Na poli financí jsem se našla a tento obor mě hrozně baví. Ke své práci přistupuji poctivě a s pochopením. Pro své klienty chci vždy to nejlepší. Naplňuje mě, když svým klientům můžu pomoci plnit jejich sny. Mou prioritou je posouvat se dále, vzdělávat se a rozšiřovat své obzory.

Lukáš Kaňok

Investiční specialista

Lukáš Kaňok

Investiční specialista
Financím se věnuji naplno již 5 let a klientům poskytuji komplexní poradenství s maximální odbornou péčí. Mou specializací je investiční poradenství, přičemž osobně investuji zejména do nemovitostí a kapitálových trhů.

Vojtěch Ostřížek

Finanční poradce

Vojtěch Ostřížek

Finanční poradce
Do světa financí mě zasvětil můj kamarád. Když jsem zjistil, co dělá a kde pracuje, co všechno společnost SMS Finance nabízí, jakým směrem se můžu vyvíjet a co znamená tým #bilkovci, neváhal jsem začít v tomto oboru také. Myslím si, že finance jsou v životě každého člověka na horních příčkách v žebříčku jeho priorit. Proto je mým hlavním cílem rozšiřovat mezi lidmi finanční gramotnost, aby například věděli, jak své peníze efektivně zhodnotit a jak s nimi správně naložit. Poskytuji lidem komplexní poradenství. Svůj volný čas trávím sportem nebo s kamarády. Rád pomáhám lidem i mimo svou práci - například tím, že jsem dobrovolný hasič. A když je potřeba, vypnu při sportech, které nabízejí velkou volnost - cyklistika, plavání, jízda na čtyřkolce, lyžování...

Ivana Yildirim

Finanční poradce

Ivana Yildirim

Finanční poradce
Finance mě baví už dlouho. Žila jsem 15 let v Londýně a tam jsem s bankovnictvím začínala. Takže po návratu do ČR bylo přirozené, že ve financích budu pokračovat. Má práce vždy směřovala k jedinému cíli, a to ke spokojenosti klienta a následně i mojí. Mí klienti se na mě mohou obrátit ve všech oblastech, a to jak pojištění, hypotéky, penze, ale samozřejmě i investice. Pocházím z Třince a kanceláře mám v Havířově a Frýdku Místku. Starám se o klienty a firemní klientelu prakticky po celém Moravskoslezském kraji. Čím déle tuto práci dělám, tím více mě baví a utvrzuje v tom, že je v ČR pro lidi více důležitější než kdy jindy. Mimo práci trávím nejvíce času se svými dcerkami, vycházky do okolí, domácí práce nebo sem tam nějaký ten sport.

Adam Rykala

Finanční poradce

Adam Rykala

Finanční poradce

Jan Adámek

Finanční poradce

Jan Adámek

Finanční poradce
Již při studiu na střední škole jsem se zajímal o své finance a tak jsem vyzkoušel obchodování s měnovými kurzy na burze. Na chvíli jsem zavítal i do společnosti OVB Allfinanz, a.s. Po dokončení střední školy jsem začal studovat na vysoké škole VŠB na ekonomické fakultě. Učení se o financích mě nenaplňovalo jako s nimi reálně pracovat, proto už pátým rokem působím ve firmě SMS Finance ve skupině Bílkovců jako finanční poradce. V budoucnosti bych se chtěl vytvořit svůj tým. Součástí mého života ale není jen práce. Aktivně hraju fotbal, volejbal a věnuji se horské turistice. Moje moto: Člověk se stává bohatým z peněz které ušetří, ne které utratí.

Petra Sukupová

Finanční poradce

Petra Sukupová

Finanční poradce
Práci finančního poradce dělám již od roku 2005. Začínala jsem u Lišky – ČMSS, kde jsem se věnovala stavebnímu spoření, z toho souvisejícím úvěrům a také uzavíráním penzijního připojištění nebo investicím. Tím bylo mé portfolio omezeno. Díky neustálým poptávkám mých klientů i po jiných finančních produktech jsem v roce 2011 přešla do firmy SMS finance. Zde jsem dodnes a od roku 2014 jsem v týmu Bílkovců. Dnes mohu klientům nabídnout velké spektrum finančních produktů a dělám tak svou práci komplexně. Práce mě i po 15 letech stále baví a je mým koníčkem. Volný čas věnuji své rodině, svým domácím zvířecím mazlíčkům, miluji hudbu, hraji na klavír a mám ráda motorismus.

Jakub Okáník

Finanční poradce

Jakub Okáník

Finanční poradce
Obor financí mě zajímal už dlouho. Sám jsem se v něm vzdělával a díky této práci mám možnost pomáhat lidem. Beru jako osobní poslání předávat lidem finanční gramotnost, pomáhám jim vyznat se v tomto světě a ulehčuji jim tuto stránku života. Jsem pro svoje klienty kdykoliv k dispozici jako někdo, na koho se můžou kdykoliv s důvěrou obrátit. Myslím si, že tento obor má před sebou velkou budoucnost, jako například v Americe, kde je tato profese vysoce ceněná. Od dětství se aktivně věnuji sportu, kde jsem se naučil disciplíně, kterou uplatňuji jak v osobním životě, tak i pracovním.

Natalia Vyvial

Finanční poradce

Natalia Vyvial

Finanční poradce
Finance tvořily nemalou část života každého z nás, jak v minulosti, přítomnosti tak i v budoucnosti. Vidím zde tedy velký potenciál, jak se rozvíjet, učit či sdělovat nově nabyté poznatky. Vědět, jaký bude zítřek chce každý, a proto je důležité si tu budoucnost zařídit tak, aby byla dle Vaších představ. Obyvatel neustále přibývá, rovněž ale také přibývá příležitostí, jak peníze utratit, ušetřit nebo zhodnotit. Život mě naučil starat se o své peníze již od mladí, ale až SMS finance mi otevřeli oči a ukázali všechny možnosti, jak s penězi naložit. Svým klientům bych ráda předala načerpané informace a pomohla jim najít cestu, jak si splnit své finanční sny.

Roman Kubík

Finanční poradce

Roman Kubík

Finanční poradce

Zdeněk Jakubu

Finanční poradce

Zdeněk Jakubu

Finanční poradce

Kristýna Rajglová

Asistentka
Ke společnosti SMS finance jsem se dostala již jako studentka střední školy, když jsem zde absolvovala odbornou praxi. Touto příležitostí jsem si našla cestu k práci finančního poradce ve skupině #bilkovci. Jelikož jsem studentkou vysoké školy, tak mě v terénu nemůžete často zastihnout. Věnuji se práci asistentky, což mi napomáhá k tomu, abych získala všechny potřebné znalosti, které se mi v budoucnu jakožto finančnímu zprostředkovateli budou velmi hodit. Když se nevěnuji studiu a netrávím čas ve své kanceláři, snažím se trávit svůj čas vařením, které je pro mě příjemný relax, nebo na různých výletech či cestách se svým čtyřnohým mazlíčkem a mým partnerem. Můžete mě potkat na pobočce ve Frýdku-Místku, kde Vás ráda uvítám a postarám se o to, abyste se při řešení důležitých rozhodnutí s mými kolegy cítili příjemně a bylo to pro Vás jednodušší.

Vojtěch Lutz

Finanční poradce

Vojtěch Lutz

Finanční poradce

Aleš Slováček

Finanční poradce

Aleš Slováček

Finanční poradce
K financím mám kladný vztah již od mala, kdy jsem si rád spořil a počítal své peníze, kolik jsem utratil a kolik ušetřil. Měl jsem svou pokladničku, ve které jsem si své peníze střežil a sám spravoval. Tuhle vrozenou vlastnost dnes využívám v SMS financích, která mně dala příležitost tohle zúročit a dělat práci kvalitně. Můj názor je ten, že by měl být poradce bohatý a jít svým klientům příkladem a proto jsem rád, že můžu své klienty vést k ekonomické soběstačnosti a učit finanční gramotnosti, kdy jsou i jiné možnosti než své finance úročit jen 1 procentem. Abych šel svým klientům příkladem tak aktivně investuji do akcií, fondů a komodit do zlata a stříbra. Ve volném čase se věnuji jak jsem již zmínil investováním, osobnímu rozvoji, čtením knih a informací a trávením času s lidmi, kteří mi jsou blízcí. Tahle práce je mé poslání, můj smysl života a neměnil bych. Moji nejsilnější vlastností je vytrvalost, nevzdávat se svého snu a vytrvat v to, co člověka baví, v co věří a v čem vidí smysl a motivaci. Jsem přesvědčen, že jsem člověk na správném místě. A jak jednou řekl Rocky Balboa: ''Nejde o to jak inkasuješ, ale kolik ran uneseš a přesto se znovu zvedneš, kolik ran dokážeš přijmout a nezastaví tě''.

Lukáš Pollák

Finanční poradce

Lukáš Pollák

Finanční poradce
Trochu Vás se mnou seznámím Moje jméno je Lukáš Pollák. Dříve jsem pracoval v telekomunikacích jako Store-manager pobočky. Následně jsem se přemístil do světa financí, kde působím již druhým rokem. Práce s klienty mě neskutečně baví. Svoji práci beru jako koníček a zároveň posláním. Poskytuju lidem komplexní poradenství a snažím se mezi ně rozšířit finanční gramotnost. Ve volném čase se především věnuji cvičení, rozvoji, čtením knih. Rád chodím relaxovat do přírody. Mám rád cestování a poznávání nových míst a lidí. Rád si zajdu s přáteli na dobrou kávu, skleničku vína či dýmku. Mé životní moto: Ten, kdo se vzdává, nikdy nezvítězí, a ten kdo vítězí, se nikdy nevzdá

Pavel Kotrbatý

Finanční poradce

Pavel Kotrbatý

Finanční poradce

Kateřina Gebauerová

Finanční poradce

Kateřina Gebauerová

Finanční poradce
K finančnímu poradenství jsem se dostala cestou při hledání řešení svých finančních potřeb a hlavně abych mohla trávit více času se syny, kterým věnuji svůj veškerý volný čas. Ve společnosti SMS finance se zabývám komplexním poradenstvím. Pro své klienty řeším vše od pojištění aut, nemovitostí až po financovaní vlastního bydlení, zajištění na důchod a splnění vlastních snů. Práce s lidmi mě baví a ráda pomáhám v jakémkoliv směru. Pomáhat lidem beru jako osobní poslání. Jsem pro svoje klienty kdykoliv k dispozici a můžou se na mě vždy obrátit. Jsem součástí pobočky Havířov, kde bych chtěla časem rozšířit svůj tým. Můj motor jsou mé děti, kteří jsou aktivní sportovci. Hokej je náš svět a na zimních stadiónech je náš druhý domov.

Rádi vám poradíme

732 234 335
info@bilkovci.cz
J.V. Sládka 41
738 01 Frýdek-Místek

Máme pobočky v celé ČR

Praha
Hvězdova 1716 
Praha 4
Tel: 734 608 725

Zábřeh na Moravě
Valová 268/2
Zábřeh na Moravě
Tel.: 731 895 845

Havířov
nám. Rep. 1521/1b
736 01  Havířov
Tel.: 736 686 613

Hodonín
Dobrovolského 800/4
Hodonín
Tel.: 737 346 604

Zlín
Vodní 1972,
Zlín
Tel: 731 895 845

Ostrava
Mírová 98/18
Ostrava

Plzeň
Teslova 3 
Plzeň
Tel: 732 234 335

České Budějovice
Krajinská 10 
České Budějovice
Tel: 734 608 725